APLIKACJE VR

Technologia VR pozwala na stworzenie dowolnego miejsca
  i odtworzenie w nim prawdziwych praw fizyki. 

CZYM SĄ
APLIKACJE VR?

Aplikacja VR może być interaktywnym filmem 360 stopni, w którym użytkownik samodzielnie przechodzi do następnej sceny oraz wyświetla informacje( modele 3D, infografiki, zdjęcia, animacje . Ciekawą możliwością jest stworzenie wielowątkowej historii, która za każdym razem pozwala użytkownikowi odkrywanie nowej fabuły. Natomiast drugim rodzajem są aplikacje, gdzie użytkownik przebywa w środowisku w stu procentach wygenerowanym przez komputer o bardzo realistycznej grafice. Użytkownik może się przemieszczać /wchodzić w interakcje z otaczającymi go światem / edytować wizualnie daną rzecz lub miejsce – możliwości są nieograniczone. 

JAK MOŻNA WYKORZYSTAĆ?

Aplikacje VR  można wykorzystać jako wirtualny katalog, dzięki któremu jesteś w stanie zaprezentować każdy produkt, a dodatkowo zyskujesz możliwość spersonalizowania produktu / inwestycji pod wymagania klienta w czasie rzeczywistym. Możesz również szkolić swoich pracowników z prac niebezpiecznych w wirtualnym bezpiecznym środowisku, stwarzając tym samym możliwość podnoszenia ich kwalifikacji lub utrwalenia wiedzy.

MOŻLIWOŚCI

Wielowątkowa
fabuła

Użytkownik, za każdym razem może podążać inną ścieżką fabuły , a jej zakończenie będzie zależało od podjętych wcześniej decyzji.

Call to action

Jest to funkcja, za pomocą której użytkownik przechodzi z punktu A do B lub decyduje o wyświetlaniu się jakiejś informacji, która będzie widoczna dopiero po kliknięciu w daną grafikę.

Poruszanie się

Ruch po całym otoczeniu jest możliwy w dwóch opcjach: płynnym jak w grze lub teleportacyjnym za pomocą określonych punktów; może być to animowany punkt lub dowolny inny znak graficzny.

Modyfikacja

Edytowanie wizualne odbywa się w czasie rzeczywistym, dzięki czemu użytkownik ma możliwość wielokrotnego wprowadzania zmian i oglądania swojego produktu / inwestycji w różnych konfiguracjach.

Interakcja z
otoczeniem


Przedmioty z rzeczywistego świata można przenieść do wirtualnego – jeżeli podniesiesz przedmiot w rzeczywistości, to wirtualny odpowiednik zostanie również podniesiony. 

Dźwięk 360
stopni

Przestrzenny dźwięk w aplikacjach VR sprawi, że twój mózg będzie w stanie śledzić jego kierunek i położenie źródła –  jak w prawdziwym świecie.

Analityka

Wszystkie aplikacje VR mogą być wzbogacone o zbieranie danych, takich jak: czas reakcji uczestnika, lista pytań i sekcji, które były problematyczne, a także punktacja, czy nawet mapa pokazująca główne punkty skupienia wzroku użytkownika podczas szkolenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej o aplikacjach VR?

Porozmawiajmy!

PRZYKŁADOWE
PROJEKTY

Play Video about ville sołackie

VILLE SOŁACKIE

WIZUALIZACJE 3D 360

Odtwórz wideo

APARTAMENT

GENEROWANY OBRAZ W CZASIE RZECZYWISTYM

Odtwórz wideo

ODKRYWAJ ORŁOWO

INTERAKTYWNY FILM 360

© 2022 All Rights Reserved by VREC