FILMY 360°

Kompleksowo zajmiemy się całą produkcją: napiszemy scenariusz, zorganizujemy plan zdjęciowy, przeprowadzimy casting.

CZYM SĄ FILMY
360 STOPNI?

Filmy w technologii 360 stopni dają Tobie zupełnie nowe możliwości opowiadania fabuły, niezależnie od charakteru projektu, który chcesz stworzyć. Teraz dzięki kamerze 360 stopni, która posiada wiele obiektywów zarejestrujesz obraz dookoła – czyli jednocześnie nagrywane jest całe otoczenie. Oglądając film 360 stopni, widz w pełni kontroluje co w danym momencie ogląda, obracając głową (w goglach VR) lub poruszając smartfonem albo nawigowaniem myszą w przypadku oglądania na platformach internetowych typu Facebook, YouTube.   Dodatkowo film 360 stopni  wzbogacony o interakcję, pozwala użytkownikowi:  samodzielnie przechodzić do kolejnej sceny, wyświetlać informacje, która będzie dopiero widoczna po kliknięciu w wyznaczony znak graficzny – Twój interaktywny film 360 stopni, może mieć wiele zakończeń. 

 

JAK MOŻNA WYKORZYSTAĆ?

Film 360 stopni można wykorzystać do działań marketingowych /promocyjnych / edukacyjnych / szkoleniowych lub rozrywkowych. Tak, naprawdę filmy 360 stopni są dla każdego, kto chciałby przenieść swojego widza w inne miejsce / cofnąć w czasie / szkolić w praktyce lub po prostu dobrze się bawić. Ciekawą możliwością filmu 360 stopni to, że możesz mieć dwa w jednym – ujęcia 360 stopni można wykadrować i uzyskać bliższy plan, z których zmontuje się film standardowy.

MOŻLIWOŚCI

Wielowątkowa
fabuła

Użytkownik, za każdym razem może podążać inną ścieżką fabuły , a jej zakończenie będzie zależało od podjętych wcześniej decyzji.

Call to action

Jest to funkcja, za pomocą której użytkownik przechodzi z punktu A do B lub decyduje o wyświetlaniu mu się jakiejś informacji, która będzie dopiero widoczna po kliknięciu daną grafikę

Poruszanie się

Ruch po całym otoczeniu jest możliwy jako za pomocą określonych punktów – może być to animowany punkt lub dowolny inny znak graficzny.

Widok z pierwszej
osoby (POV)

Film 360 stopni, który wykorzystuje punkt widzenia osoby/zwierzęcia/rośliny otwiera zupełnie nowe możliwości w opowiadaniu fabuły.

Postprodukcja

Jest to ostatni etap edycji filmu, w którym wykonuje się korekcję kolorów, usuwa się niechciane elementy, dodaje się modele 3D/efekty wizualne/animacje.

Dźwięk 360°

Przestrzenny dźwięk w aplikacjach VR sprawi, że Twój mózg będzie w stanie śledzić jego kierunek i położenie źródła dźwięku – jak w prawdziwym świecie.

Ujęcia z drona

Stabilne ujęcia z powietrza mogą być realizowane również w wewnątrz budynku.

Ujęcia w ruchu

Stabilne ujęcia w ruchu mogą być wykonywane z jednostajną prędkością po wcześniej wyznaczonej trasie np. po kole lub w linii prostej, prostej.

chcesz dowiedzieć się więcej o Filmach 360°?

porozmawiajmy!

PRZYKŁADOWE
PROJEKTY

Odtwórz wideo

GDAŃSK Z LOTU PTAKA

Odtwórz wideo

MUSICAL "TANIEC & MAGIA" - ZWIASTUN

© 2022 All Rights Reserved by VREC