WIZUALIZACJE VR

CZYM SĄ WIZUALIZACJE VR?

Wizualizacja VR to wizualizacja 3D 360 stopni, która umożliwia oglądanie całego pomieszczenia, a nie tylko wybranej części – jak w standardowych wizualizacjach 3D. Dzięki temu osoba oglądająca może odkrywać walory inwestycji jak na żywo (w rzeczywistości / w czasie rzeczywistym). Decydując się na wizualizacje VR zyskujesz nowe narzędzie, które przeniesie każdą osobę z dowolnego miejsca wprost do Twojej inwestycji.

JAK MOŻNA WYKORZYSTAĆ?

Marketingowo wizualizacja 3d 360 stopni jest bardzo elastyczna i można ją wykorzystać wielowarstwowo w różnej formie jako zdjęcie 360, spacer wirtualny na stronie internetowej (web VR), film 360 stopni lub jako aplikacja VR. Dodatkowo zyskujesz możliwość otrzymania standardowych wizualizacji 3D lub prezentacji filmowej mieszkania w postaci animacji 3D.

MOŻLIWOŚCI

Fotorealistyczna
grafika

Proces zapisu (rendering) wizualizacji 360 stopni i standardowej wizualizacji 3D jest podobny, więc realizm, który cechuje wizualizacje 3D zostanie w pełni zachowany, potęgując jednocześnie wrażenia odbiorcy.

Call to action

Jest to funkcja, za pomocą której użytkownik przechodzi z punktu A do B lub decyduje o wyświetlaniu się jakiejś informacji, która będzie widoczna dopiero po kliknięciu w daną grafikę.

Poruszanie się

Ruch po całym otoczeniu jest możliwy za pomocą określonych punktów – może być to punkt animowany lub dowolny inny znak graficzny.

Modyfikacja

Edytowanie wizualne odbywa się w czasie rzeczywistym, dzięki temu użytkownik ma możliwość wielokrotnego wprowadzania zmian, do chwili aż będzie usatysfakcjonowany. Wyobraź sobie mieszkanie w stanie surowym, które masz możliwość zaprojektować od zera.

Interakcja z
otoczeniem

Przedmioty z rzeczywistego świata można przenieść do wirtualnego – jeżeli podniesiesz przedmiot w rzeczywistości, to wirtualny odpowiednik zostanie również podniesiony.

Dźwięk 360 stopni

Przestrzenny dźwięk w aplikacjach VR sprawi, że Twój mózg będzie w stanie śledzić jego kierunek i położenie źródła –  jak w prawdziwym świecie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o wizualizacjach VR?

Porozmawiajmy!

PRZYKŁADOWE
PROJEKTY

Odtwórz wideo

TIMELESS 24M

Odtwórz wideo

NADMORSKI APARTAMENT

© 2022 All Rights Reserved by VREC